لوگوی آموزشگاه فنی و حرفه‌ای نگین آفاق ایرانیان

محبوب‌ترین رشته‌های دیپلم کاردانش

ترک‌تحصیلی‌ها، دیپلم‌ردی‌ها، جاماندگان از تحصیل، نگران ادامه تحصیل نباشید،در هر مقطعی که از تحصیل بازمانده اید می‌توانید برای دریافت دیپلم رسمی آموزش‌ و پرورش با انتخاب یک مهارت از سازمان فنی و حرفه‌ای، کمبود واحدهای گذشته خود را جبران نمایید و موفق به دریافت دیپلم شوید، مجتمع آموزشی نگین آفاق ایرانیان با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور در تمام مسیر در کنار شماست، برای دریافت مشاوره تحصیلی رایگان با ما تماس بگیرید.فراموش نکنید هیچ وقت برای شروع دیر نیست.

برای دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش می توانید رشته های مختلفی را انتخاب نمایید، در ادامه به بررسی محبوبترین رشته‌ها برای دریافت دیپلم رسمی می‌پردازیم.

دیپلم گردشگری

یکی از جذابترین رشته‌ها برای علاقمندان به صنعت توریسم و گردشگری است. با انتخاب این رشته در کوتاهترین زمان و با حداقل هزینه موفق به دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش می‌شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

دیپلم گرافیک رایانه

یکی از بهترین انتخاب‌ها برای علاقمندان به کامپیوتر و طراحی می‌باشد. با انتخاب این رشته در مدت زمان کم با هزینه مناسب موفق به دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش می‌شوید.برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

دیپلم نقشه کشی ساختمان

این رشته بهترین پیشنهاد برای علاقمندان به صنعت ساختمان است. با انتخاب این رشته موفق به کسب مهارت نقشه کشی ساختمان به صورت دستی و با کامپیوتر می‌شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

دیپلم مدیریت خانواده

رشته مدیریت و برنامه‌ریزی امور خانواده یکی از آسان‌ترین و محبوب‌ترین رشته‌ها برای کارآموزان خانم می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

دیپلم هتلداری

بهترین انتخاب برای علاقمندان به حوزه هتلداری، در این رشته به طور کامل با مشاغل مختلف در زمینه هتلداری آشنا می‌شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

دیپلم حسابداری

بهترین انتخاب برای علاقمندان به حوزه حسابداری می‌باشد، در این رشته به طور کامل موفق به کسب مهارت حسابداری می‌شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

دیپلم مکانیک

یکی از فنی‌ترین و محبوب‌ترین رشته‌ها برای آقایان می‌باشد که هدف آن تربیت نیروی انسانی کارآمد به عنوان مکانیک، باطری ساز و تنظیم کننده موتور، برنامه‌ریزی و اجرایی شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

دیپلم تعمیر ابزار دقیق

تعمیرکار ابزار دقیق کسی است که از عهده نقشه کشی، فلز کاری، شناخت اصول الکتریسیته و مدارات کاربردی الکترونیک، کار با ابزار دقیق و همچنین تعمیر آن‌ها برآید. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

دیپلم کامپیوتر

رشته کامپیوتر یکی از محبوبترین، جذاب‌ترین و پردرآمدترین رشته‌ها در جهان می‌باشد، رشته کامپیوتر یکی از بهترین پیشنهادها به افراد علاقمند به این حوزه می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

دیپلم معماری داخلی

یکی از محبوبترین و پر درآمدترین رشته‌های دنیای امروز، معماری داخلی و طراحی و دکوراسیون می‌باشد. این رشته به علاقمندان به حوزه طراحی و دکوراسیون بسیار پیشنهاد می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *