لوگوی آموزشگاه فنی و حرفه‌ای نگین آفاق ایرانیان

خرید دیپلم رسمی

دیپلم فروشی

برای گرفتن مدرک دیپلم عجله داری، حوصله هم نداری، پول هم که داری پس به نظرت میرسه بهترین راه، خرید دیپلم است، اگر تصمیم به خرید دیپلم دارید بهتون پیشنهاد می کنیم حتما قبل از انجام این کار مقاله تهیه شده توسط آموزشگاه نگین آفاق ایرانیان درباره دیپلم فروشی را مطالعه بفرمایید، مدت زمان خواندن این مقاله پنج دقیقه است اما با خواندن این مقاله حتما می‌توانید از دام کلاهبرداران نجات پیدا کنید.

بسیاری از عزیزان در دام این کلاهبرداران می‌افتند، در شرایطی که راه‌های قانونی اما کم هزینه و کوتاه مدت برای دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش وجود دارد، بهترین انتخاب، برای اخذ دیپلم رسمی آموزش و پرورش انتخاب یک مجتمع آموزشی دارای مجوز است. برای اخذ مدرک ششم، اخذ مدرک نهم، اخذ دیپلم رسمی، اخذ دیپلم قانونی و اخذ دیپلم فوری با ما تماس بگیرید.

مشاورین ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما 

آیا خرید دیپلم ممکن است؟

قبل از هر بحثی با بررسی تعدادی از قوانین آموزش و پرورش امکان یا عدم امکان صدور دیپلم رسمی در چند روز یا چند هفته را بررسی می کنیم.

مورد اول :

همانطور که اطلاع دارید برای دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش باید در یک مرکز آموزشی روزانه یا شبانه  ثبت نام کنید و بعد از گذراندن تعداد واحدهای مشخص موفق به دریافت دیپلم رسمی شوید. در مدارس روزانه و مدارس شبانه مهلت ثبت نام در هر ترم مشخص است و ثبت اطلاعات دانش آموزان در آن زمان مشخص انجام می شود. بعد از اتمام مهلت ثبت نام در سامانه سراسری آموزش و پرورش، امکان باز کردن ترم بسته شده و ثبت نام در آن وجود ندارد، یعنی هیچ فردی با هیچ سمتی امکان باز کردن سامانه سراسری آموزش و پرورش را برای ثبت یک فرد در گذشته ندارد. مراکزی که به شما وعده فروش دیپلم رسمی با استعلام می‌دهند، مدعی هستند که وارد سامانه سراسری آموزش و پرورش می‌شوند و شما را در ترم‌های گذشته ثبت نام می‌کنند که این غیرممکن است.

مورد دوم : 

محدودیتی در سامانه سراسری آموزش و پرورش برای کلیه مدارس کشور وجود دارد که صدور دیپلم برای فارغ‌التحصیلان در هر ترم به صورت گروهی انجام می‌شود، یعنی زمانی که امتحانات به پایان می‌رسد، هر مدرسه فقط یکبار امکان صدور دیپلم رسمی برای تمام دانش آموزان فارغ التحصیل ترم جاری، خود را دارد، آن هم به صورت گروهی و امکان صدور دیپلم به صورت تکی برای یک فرد وجود ندارد.

مورد سوم : 

هر مدرسه در کشور ما به غیر از ثبت اطلاعات دانش آموزان هر ترم خود، در سامانه سراسری آموزش و پرورش، موظف به ثبت اطلاعات دانش آموزان خود در دفاتر موجود در مدرسه نیز هست. این دفاتر در پایان هر ترم توسط بازرسین آموزش و پرورش بررسی و بسته می‌شود و به آموزش و پرورش قسمت بایگانی سپرده می‌شود. بنابراین مدعیان فروش دیپلم رسمی با استعلام، ادعا دارند در دفاتر بایگانی شده در آموزش و پرورش هم اطلاعات شما را ثبت می‌کنند، که این نیز غیر ممکن است.

هزینه خرید دیپلم رسمی با استعلام

مسئله دیگر که باید مورد بررسی قرار گیرد، هزینه خرید دیپلم رسمی با استعلام است، مراکز مختلف قیمت‌های متفاوتی برای خرید دیپلم اعلام می‌کنند، از یک تا سی میلیون تومان، البته این قیمت‌ها، مواردی است که به اطلاع ما رسیده، توجه داشته باشید مدارک جعلی که در قالب دیپلم فروشی ارائه می‌شوند معمولا با مهر مدارس غیرانتفاعی هستند. لازم بذکر است اگر یک دانش آموز بعد از اخذ مدرک نهم در یک مدرسه غیرانتفاعی، به طور عادی و قانونی ثبت نام کند و سه سال درس بخواند، به جز هزینه‌های جانبی مدرسه، به طور میانگین موظف به پرداخت پانزده میلیون تومان شهریه برای هر سال می‌باشد. بنابراین اگر فرض هم کنیم امکان فروش دیپلم وجود دارد. آیا مدرسه با در نظر گرفتن تمام خطراتی که برایش وجود دارد، حاضر می‌شود با مبلغی حتی معادل با شهریه قانونی سه سال یک دانش آموز اقدام به تخلف و فروش دیپلم کند؟ جای بسی تاسف است، بسیاری از عزیزان در دام این کلاهبرداران می‌افتند، در شرایطی که راه‌های قانونی اما کم هزینه و کوتاه مدت برای اخذ دیپلم رسمی آموزش و پرورش وجود دارد، بهترین انتخاب، برای اخذ دیپلم رسمی آموزش و پرورش انتخاب یک مجتمع آموزشی دارای مجوز است. برای اخذ دیپلم رسمی، اخذ دیپلم قانونی، اخذ دیپلم فوری با ما تماس بگیرید.

مشاورین ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما 

استعلام دیپلم آموزش و پرورش

آیا خرید مدرک با استعلام ممکن است؟ برای پاسخ به این سوال اول باید نحوه استعلام دیپلم را بررسی کنیم، نحوه استعلام دیپلم بسیار ساده و برای عموم در دسترس می‌باشد، کافی است وارد سایت گوگل شوید و در کادر جستجوی سایت گوگل، عبارت استعلام دیپلم را تایپ نمایید. اولین سایت که توسط موتور جستجوگر گوگل نمایش داده می‌شود، سامانه تاییدیه تحصیلی-وزارت آموزش و پرورش است، آن را را انتخاب کنید، در این سامانه می توانید به راحتی با پرداخت مبلغ بیست دو هزار صد و ده تومان تاییدیه تحصیلی مدرک خود را دریافت کنید.

به راحتی نحوه استعلام دیپلم و دریافت تاییدیه تحصیلی از سامانه تاییدیه تحصیلی-وزارت آموزش و پرورش را توضیح دادیم و ملاحظه فرمودید که هر فرد یا سازمانی به راحتی می‌تواند استعلام دیپلم شما را از این سامانه دریافت کند، لازم بذکر است کلیه مراکز دولتی، غیر دولتی، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و … موظف به استعلام مدرک دیپلم و هر مدرک تحصیلی دیگر شما در این سامانه هستند. اما تمامی مراکز و افرادی که در حال فروش دیپلم هستند، با سوء استفاده از عدم آگاهی افراد، اعلام می‌کنند که استعلام مدرک دیپلمی که خریده‌اید به صورت کتبی برای شما ارسال می‌شود. و این تناقض نشانه جعلی بودن مدرک دیپلم می‌باشد.

اخذ مدرک دیپلم با استعلام موقت

تعدادی از عزیزان بر این باورند که با ارائه نامه استعلام کتبی که به صورت دستی و جعلی برای مدرک دیپلم از فروشندگان دیپلم دریافت می‌کنند، می توانند مشکل خود را حل کنند. با این تصور که با ارائه این استعلام به محل کار یا سازمان مورد نظرشان دیگر مشکلی برایشان ایجاد نخواهد شد، لازم است بدانید برای انجام کلیه موارد ارتقا شغلی، تبدیل کارمندان از وضعیت قراردادی یا پیمانی به وضعیت رسمی، یا نیاز به ادامه تحصیل و… بار دیگر از مدارک شما استعلام گرفته می‌شود و اینجاست که با مشکل بزرگی مواجه می‌شوید.

مشکل دادخواهی و پیگرد قانونی

بعد از پرداخت هزینه برای خرید دیپلم و اطلاع شما از جعلی بودن مدرک دیپلم، امکان شکایت و دادخواهی از مرکز یا فردی که دیپلم فروشی کرده است را ندارید، زیرا در محضر دادگاه فردی که اقدام به جعل اسناد کرده، با فردی که درخواست جعل اسناد داشته، تفاوتی وجود ندارد و هر دو طرف مورد پیگرد قانونی و مجازات هستند. بنابراین شما با خرید دیپلم، از کلاهبرداران، علاوه بر از دست دادن پول خود، از نظر قانون متخلف هستید، بر روی عبارت سایت یوتیوب کلیک کنید و فیلمی از گزارش دستگیری یکی از جاعلین مدارک را ملاحظه نمایید.

پیشنهاد ما به شما، انتخاب بهترین و امن‌ترین راه، قانونی اما کم هزینه و کوتاه مدت برای دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش، دریافت دیپلم رسمی، دریافت دیپلم قانونی، دریافت دیپلم فوری، دریافت دیپلم مجدد، دریافت مدرک نهم، دریافت مدرک ششم و ادامه تحصیل است.

 با ما تماس بگیرید، مشاورین ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما هستند.

6 دیدگاه دربارهٔ «خرید دیپلم»

  1. سلام وقتتون بخیر ، من ۱۸ سالمه و کلاس دوازدهم هستم،در امتحانات نوبت اول شرکت کردم ولی حقیقتا دیگه نمیتونم تو امتحانات نهایی شرکت کنم میشه بگید چجوری میتونم دیپلممو بگیرم ؟؟

    1. سلام وقتتون بخیر، میتونید تغییر رشته بدید و وارد کاردانش بشید، و خیلی راحتتر دیپلم رسمی آموزش و پرورش بگیرید. برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *