لوگوی آموزشگاه فنی و حرفه‌ای نگین آفاق ایرانیان

دریافت وام

توضیحات کامل درباره دریافت وام با مدرک فنی و حرفه ای

کارمزد وام فنی و حرفه ای
دریافت وام فنی و حرفه ای با تنفس

دریافت تسهیلات خوداشتغالی

وام فنی و حرفه ای

دریافت وام با مدرک فنی و حرفه ای

دریافت تسهیلات فنی و حرفه ای

⇓⇓⇓

وام فنی و حرفه‌ ای وامی است که

توسط صندوق کارآفرینی امید پرداخت می‌‎شود.

وام فنی و حرفه ای چیست؟ هر فرد می‌تواند برای شغل‌ مورد نظر خود مبلغی بین 15 تا 150 میلیون تومان وام خوداشتغالی دریافت کند. وام خود اشتغالی معمولا با تنفس ٦ماه تا یکسال پرداخت می‌شود، این وام‌ها قرض‌الحسنه می‌باشند و با کارمزد ٤‌ درصد پرداخت می‌شوند. دانشجویان، کارمندان، زنان سرپرست خانوار، صاحبین مشاغل خانگی، افرادی که قصد راه اندازی شغل جدید دارند و افرادی که قصد توسعه شغل خود را دارند از جمله واجدین شرایط دریافت این نوع وام به شمار می‌روند.

گروه‌های هدف در پرداخت این نوع از تسهیلات غالباً جوانان جویای کار و بیکاران هستند، که موفق به دریافت گواهینامه‌های مهارتی فنی و حرفه ای شده‌اند و این قابلیت را دارند تا کارآفرین بوده و بنگاه‌های اقتصادی خود را ایجاد کنند اما با کمبود نقدینگی و سرمایه مواجه هستند. صندوق کارآفرینی امید با برقراری نظام شناسایی، بررسی اهلیت و اعتبار سنجی نسبت به حمایت از طرح‌های ارایه شده از سوی این قبیل افراد اقدام می‌نماید. اولویت های مقرر در پرداخت تسهیلات به فارغ التحصیلان دارای مهارت های فنی و حرفه ای، ساکنین در مناطق محروم و زنان سرپرست خانواده که دارای حداقل ۲۰% توانایی مالی در مشارکت جهت اجرای طرح باشند قرار گرفته است.

اولین گام برای دریافت وام با مدرک فنی و حرفه ای(دریافت وام خوداشتغالی)، دریافت مهارت از سازمان فنی و حرفه ای می‌باشد، برای دریافت مدرک از سازمان فنی و حرفه ای باید در یکی از آموزشگاه‌های دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور ثبت نام کنید. مجتمع آموزشی نگین آفاق ایرانیان در این مهم شما را یاری می‌دهد، برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای فوری با ما تماس بگیرید.

شرایط لازم برای دریافت 

  1. تابعیت جمهوری اسلامی ایران
  2. دارا بودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم(برای آقایان)
  3. عدم استفاده قبلی از تسهیلات اشتغال صندوق کارآفرینی امید
  4. بیکار بودن یا اشتغال به صورت شاگردی، کارگری در یک کسب و کار خوداشتغالی و در هر صورت نداشتن بیمه ی اشتغال تبصره : در صورت داشتن بیمه کارفرمایی و اجباری باید بیمه حذف و یا تبدیل به بیمه خویش فرمایی گردد.
  5. داشتن مجوزهای مورد نیاز طرح از مراجع ذیصلاح
  6. عدم اشتغال در دستگاه‌های دولتی و عدم دریافت حقوق بازنشستگی و نیز عدم اشتغال در شرکت‌ها و موسسات غیردولتی در زمان دریافت تسهیلات
  7. دارا بودن حداقل سن ۱۸ و حداکثر ۵۰ سال